Польща – офіційно і просто – объявление

Раздел: Работа в Европе Номер объявления: 31440 Автор: ТОВ-NOVABOR Страна: США Показов: 4994 Просмотров: 63 Опубликовано: Размещено на неделю

Тепер дедалі більше країн пропонують нашим громадянам легальну роботу, намагаючись так компенсувати втрати власної робочої сили через міграції у більш заможні країни. А тисячі українців і буковинців зокрема, працюють уже за коордоном.

Польща – офіційно і просто

Польща стала місцем наймасовішого заробітчанства українців – лише за 2016 рік туди на роботу виїхало близько мільйона наших громадян. Міграція триває і нині. Посередництво пропонують десятки фірм. Головна причина – максимальне сприяння польської влади, яка масово втрачає свої трудові ресурси через виїзд у Західну Європу, де заробітки значно вищі. Отож у Польщі українці можуть влаштуватися на роботу легально, швидко, і навіть відпрацьований там час зарахується до українського страхового трудового стажу.

– Заробити там можна по-різному, було би бажання, – розповів чернівчанин Сергій, який працює у Польщі вже кілька років і спробував різні спеціальності. – Зазвичай оплата погодинна – від 10 злотих година. Це біля 75 гривень. Але багато фахівців можуть мати і значно більше – наприклад, зварювальники навіть по 20-25 злотих. Польські роботодавці охоче беруть наших, оформляють усі папери. Якщо задоволені роботою – допомагають з отриманням карти побуту (тимчасовий вид на проживання, – авт.). Також заробіток залежить від регіону – зараз більше платять ближче до німецького кордону та на півночі в районі Гданська, там і роботи більше.

У Польщі можна влаштуватися на роботу до 3 місяців навіть по безвізу за біометричним паспортом. Однак вибір вакансій у такому разі обмежений, переважно найважча робота. Роботодавці віддають перевагу найму на триваліший час і тому краще відкрити робочу візу.

Додатковими перевагами Польщі є близькість мови і культури, велика трудова діаспора. Часто роботодавці надають житло (зазвичай платити треба лише за комунальні послуги). Також у Польщі визнають наші водійські права та документи про робітничі спеціальності.

Правда, з 2018 року трохи складніше стане з робочими візами – відкрити візу на підставну фірму вже не вийде, запрошення українця на роботу стане платним, а відпрацювати доведеться саме у тій фірмі, яка надасть запрошення.

Польща – офіційно і просто

Внимание! Данное объявление потеряло свою актуальность

Похожие объявления:
Монтер сантехники – Roman (Польша)
– Вакансия от агентства в Польше
15.01.2018
Польша.Упаковка пласт/посуды. Ж/М и СЕМЕЙНЫЕ – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Польше
07.01.2018
Польша.Рабочие на упаковку печенья.(до 56-лет) – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Польше
07.01.2018
Польша. Рабочий.Прокладка кабелей.11-зл-чистыми. – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Польше
07.01.2018
Польша.Немецкая компания “Coroplast” Работа Ж/М, Семейные. – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Монако или в Польше
07.01.2018