Польща – офіційно і просто – объявление

Раздел: Работа в Европе Номер объявления: 31440 Автор: ТОВ-NOVABOR Страна: США Показов: 5498 Просмотров: 194 Опубликовано: Размещено на неделю

Тепер дедалі більше країн пропонують нашим громадянам легальну роботу, намагаючись так компенсувати втрати власної робочої сили через міграції у більш заможні країни. А тисячі українців і буковинців зокрема, працюють уже за коордоном.

Польща – офіційно і просто

Польща стала місцем наймасовішого заробітчанства українців – лише за 2016 рік туди на роботу виїхало близько мільйона наших громадян. Міграція триває і нині. Посередництво пропонують десятки фірм. Головна причина – максимальне сприяння польської влади, яка масово втрачає свої трудові ресурси через виїзд у Західну Європу, де заробітки значно вищі. Отож у Польщі українці можуть влаштуватися на роботу легально, швидко, і навіть відпрацьований там час зарахується до українського страхового трудового стажу.

– Заробити там можна по-різному, було би бажання, – розповів чернівчанин Сергій, який працює у Польщі вже кілька років і спробував різні спеціальності. – Зазвичай оплата погодинна – від 10 злотих година. Це біля 75 гривень. Але багато фахівців можуть мати і значно більше – наприклад, зварювальники навіть по 20-25 злотих. Польські роботодавці охоче беруть наших, оформляють усі папери. Якщо задоволені роботою – допомагають з отриманням карти побуту (тимчасовий вид на проживання, – авт.). Також заробіток залежить від регіону – зараз більше платять ближче до німецького кордону та на півночі в районі Гданська, там і роботи більше.

У Польщі можна влаштуватися на роботу до 3 місяців навіть по безвізу за біометричним паспортом. Однак вибір вакансій у такому разі обмежений, переважно найважча робота. Роботодавці віддають перевагу найму на триваліший час і тому краще відкрити робочу візу.

Додатковими перевагами Польщі є близькість мови і культури, велика трудова діаспора. Часто роботодавці надають житло (зазвичай платити треба лише за комунальні послуги). Також у Польщі визнають наші водійські права та документи про робітничі спеціальності.

Правда, з 2018 року трохи складніше стане з робочими візами – відкрити візу на підставну фірму вже не вийде, запрошення українця на роботу стане платним, а відпрацювати доведеться саме у тій фірмі, яка надасть запрошення.

Польща – офіційно і просто

Внимание! Данное объявление потеряло свою актуальность

Похожие объявления:
Дам працю для енергійного хлопця, чоловіка на зовнішніх роботах в місті Dębica. – Василь (Польша)
– Вакансия от агентства в Польше
16.07.2018
Польша. От 18000-25000-гр-чистыми. Ж/М Семейные с 18 до 56-лет. – ТОВ-NOVABOR (США)
– Вакансия от агентства в Польше
14.07.2018
Упаковка бритв «Gillette»г. Вроцлав. Ж/М и Семейные пары.18-56 – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Польше
13.07.2018
Польша.Выкладка товара в супермаркетах.11-зл нетто.Ж.М Семейные – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Польше
13.07.2018
Польша.Краков.Комплектовщик товаров.Книги,игрушки. – ТОВ-NOVABOR (Украина)
– Вакансия от агентства в Польше
13.07.2018